Top Optik

Moje pravidlo je být výjimečná

Každý den je pro mě výjimečný a stojí za to nosit výjimečné věci. Proto si potrpím na kvalitní značky. Určitě k nim řadím Top Optik. Výběr z aktuálních kolekcí, vstřícní lidé a hezké prostředí.

Brýle, na které je spoleh

V Top Optik sladí design i funkci. Speciální čočky na práci a počítač v obrubě podle nejnovějších trendů.

Moje brýle jsou speciální případ

Do Top Optik chodím už přes dvacet let. Vědí si rady i s mou poněkud složitější oční vadou a vybrali jsme brýle, které jsou pro mě pohodlné.

Můj styl? Stále proměnlivo!

Styl je pro mě hra. A v Top Optik ji umí hrát podle mých pravidel. Měním image i barvu očí a ráda překvapím.

Očekávám respekt!

Při výběru nových brýlí nechci velké změny ani v nich poutat pozornost. V Top Optik už znají můj vkus a vědí, kam sáhnout.

Být brýlovec je super!

Nejdřív jsem měla obavy, že ve škole se mi kvůli brýlím budou smát. Ale tyhle mi závidí! Brácha se spíš bál, aby si je nerozbil. Ale v Top Optik našli takové, co jeho divočení vydrží.

Vybereme brýle, se kterými se sžijete…

Výběr brýlí záleží na řadě důležitých detailů. Začneme proto pečlivým změřením zkušeným optometristou. Najdeme řešení také pro specifické vady a požadavky.

U čoček a obrub vám doporučíme ty, které odpovídají vašemu životnímu stylu, zájmům i vkusu. Pro sport, práci u počítače i reprezentativní vzhled.

Naši spokojení zákazníci

Sledujte nás na Instagramu

Jaké brýle si budete přát vy?
Přijďte si pro ně do nejbližší pobočky Top Optik.

Najít optiku

Brýlové obruby podle stylu

Brýle podle stylu

Jsou pro vás brýle součást vašeho stylu a rádi si hrajete se stylem a image? Pak oceníte náš aktuální výběr z kolekcí Fendi, Tom Tailor, Adidas, Red Bull, Tag Heuer či Lacoste.

Vybírat můžete také podle svých nároků na materiál. Moderní  plasty  mají bezpočet rozmanitých variant, které jsou módní i odolné zároveň. Kovové obruby jsou nadčasová klasika, dřevěné zajímavým stylovým zpestřením. Luxusní vzhled a mimořádnou pevnost nabízí karbon.

Brýlové obruby podle funkce

Obruby i pro náročné koníčky

Správně zvolené brýle nejsou překážkou ani u náročných koníčků a zaměstnání. Například optyl či karbon výborně snáší vysoké teploty a je odolný poškrábání. Potřebujete-li mimořádně lehké a pružné brýle, zaměřte se na slitiny titanu.

Jsme připraveni i na naše nejmenší zákazníky a kromě hezkých a odolných brýlí jim nabídneme i zázemí s dětským koutkem. Navíc ke každým brýlím dostanou malý dárek.

Brýlové čočky

Díky perfektnímu změření oční vady optometristou zvolíme čočky přesně pro vás. Za svou práci ručíme - pokud s brýlemi od nás neuvidíte podle očekávání nebo si na ně nezvyknete, situaci vyřešíme.

Jaké brýle si budete přát vy?
Přijďte si pro ně do nejbližší pobočky Top Optik.

Najít optiku