Top Optik

Nejdu s davem

Sleduju trendy, ale vybírám si z nich podle svého. V Top Optik vždycky najdu brýle, které mají styl, ale nenosí je každý.

Nové trendy chci vidět na vlastní oči

Do své optiky často zajdu i jen pro inspiraci – vyzkouším nové kolekce a probereme nové trendy.

Moje věci musí být funkční

V každém oboru proběhl vývoj a přinesl spoustu vychytávek. V Top Optik se v inovacích vyznají a poradili mi, které brýle jsou speciálně vyvinuté pro sporty, které mám rád.

Řídím svůj pohled na svět

Za volantem jsem postrádal sluneční brýle. Nevěděl jsem ale, že není nutné kvůli nim odložit dioptrické. V dioptrických slunečních brýlích se cítím mnohem bezpečněji a oslňuje mě nanejvýš krása krajiny, kterou míjím.

Jsem náročná na detaily

Styl je pro mě nejenom design, ale taky materiál. Sluneční brýle mě reprezentují i tím, že na nich známky nošení nepoznáte. I když mě baví několik sezón.

Na výslunní péče o váš zrak

Sluneční brýle z našich optik zaručeně chrání proti UV záření a nebudete se s nimi muset loučit po sezóně – jsou odolné a déle dobře vypadají. Pohrajte si se svou image a přijďte si k nám vybrat z aktuálních kolekcí známých značek. Při sportu oceníte speciální typy pro lyžování, běh, kolo či golf. Samozřejmostí jsou sluneční brýle dioptrické či polarizační.

Naši spokojení zákazníci

Sledujte nás na Instagramu

Jaké brýle si budete přát vy?
Přijďte si pro ně do nejbližší pobočky Top Optik.

Najít optiku

Sluneční brýle jako doplněk

Brýle jako doplněk

V každé naší pobočce najdete stovky slunečních brýlí různých cenových relací a ve všech možných designech. Vybíráme je z aktuálních kolekcí známých značek. Díky kvalitním materiálům nezkreslují barvy, jsou odolné proti poškrábání a tvarově stabilní.

Sluneční brýle pro sport

Brýle pro sport

Správně zvolené sluneční brýle dovedou při sportu víc než chránit proti UV. Například na golfu zvýrazní bílou barvu míčku a skryté vlny na greenu. Žlutě zabarvená skla, zesilující kontrasty, zase ocení turisté za špatného počasí.

Brýlové čočky

Všechny čočky v naší nabídce mají garantovanou trvalou ochranu proti UV. Můžete si vybrat speciální typy pro sport či řízení.

Jaké brýle si budete přát vy?
Přijďte si pro ně do nejbližší pobočky Top Optik.

Najít optiku